Výběr jazyka:

Odesílání faxů

Máte několik možností jak faxy odesílat. Pro každý fax si můžete vybrat pro Vás nejpohodlnější způsob odfaxování. Faxovat budete v lepší kvalitě, rychleji, spolehlivěji a hlavně levněji. Získáte maximální pohodlí odesílání faxů, vždy budete vědět zda Váš fax byl doručen či nikoliv.

 • Emailem Více informací

  Stejně jednoduše jako odesíláte emaily, budete i odesílat faxy. Stačí napsat email a připojit přílohu a jako příjemce uvést cislo@fax.cz. Email se odfaxuje i s přílohou a ihned dostanete emailem výsledek faxování.

 • Programem Více informací

  Zdarma můžete použít náš faxový program. Kdykoliv potřebujete cokoliv odfaxovat, jednoduše jakýkoliv dokument "vytisknete" na tiskárnu "FAX.cz", která Vám vznikne v počítači a zadáte faxové číslo. Výsledek faxování uvidíte přímo v programu.

 • Z webu Více informací

  Faxovat můžete jednouše pomocí webového formuláře, který je dostupný ihned a odkudkoliv, kde máte přístupný Internet. Odfaxovat tak můžete jednoduchý text i vložit přílohy k odfaxování.

 • Z MS Office Více informací

  Pokud vlastníte Microsoft Office (například Word, Excel apod.) a chcete faxy odesílat přímo z těchto aplikací, je to velmi jednoduché.

 • Hromadné faxování Více informací

  Pokud potřebujete rozeslat stovky až tisíce faxů, tzv. faxmailing, máme pro Vás optimální řešení. Během chvíle můžete doručit tisíce faxů. Faxy mohou být dokonce personifikované. Po každé akci obdržíte detailní report s výsledky akce.

Reference

 • "Se službou FAX.cz se není potřeba učit pracovat, nastavení je velmi jednoduché, pracuje spolehlivě a kvalitně.”

  Mirek Merunka, recenze ISDN serveru

Zcela zdarma Odeslat zkušební zprávuCtíme vaše soukromí

Objednejte bez rizika na 30 dní TEST