Výběr jazyka:

Služby pro vaše pohodlnější podnikání

Služba pro snadné faxování a odesílání pošty funguje velmi jednoduše, nemusíte nic instalovat, ani se nic učit. Pokud umíte používat e-mail, umíte vše, co potřebujete.

 • Přijímání faxů Více informací

  Vaše faxové číslo už nebude nikdy obsazené. Stejně jednoduše jako přijímáte emaily, budete nyní přijímat i faxy. Ponechte si Vaše současné faxové číslo nebo si vyberte nové faxové číslo. Jakýkoliv fax Vám přijde jako email s přílohou. Ihned uvidíte kdo Vám faxuje. S přijatým faxem můžete dál pracovat jako s každým emailem - přeposlat, vytisknout, archivovat.

 • Odesílání faxů Více informací

  Máte několik možností jak faxy odesílat. Pro každý fax si můžete vybrat pro Vás nejpohodlnější způsob odfaxování. Faxovat budete v lepší kvalitě, rychleji, spolehlivěji a hlavně levněji. Získáte maximální pohodlí odesílání faxů, vždy budete vědět zda Váš fax byl doručen či nikoliv.

 • Dopis Více informací

  Nebaví Vás chodit na poštu? Chcete ušetřit na poštovném a mít možnost odesílat poštu (dopisy) odkudkoliv pohodlně z počítače? Můžete odesílat dopisy po ČR i po Evropě a to i doporučeně. Na obálce budete uvedeni vy jako odesílatel zásilky. Už žádné chození na poštu a kupování známek.

 • SMS Více informací

  Posíláte SMS a nebaví Vás ťukat text zdlouhavě na telefonu? Odesílejte pohodlně SMS z Vašeho počítače a příjemce uvidí SMS na telefonu stejně jako když píšete ze svého mobilu. Psaní SMS tak bude nejen rychlejší, pohodlnější, ale také levnější. Vždy také uvidíte čas doručení.

Menu sekce Služby

Reference

 • "Faxování po Internetu přes FAX.cz je dovedeno k dokonalosti.”

  Miroslav Kučera, LUPA - server o internetu

Zcela zdarma Odeslat zkušební zprávuCtíme vaše soukromí

Objednejte bez rizika na 30 dní TEST