Výběr jazyka:

Otázky a odpovědi

Na těchto stránkách najdete užitečné rady a informace formou otázek a odpovědí, které vám pomohou při získání informací o našich službách. Máte také možnost zde přidat jakýkoliv dotaz.

Kategorie často kladených dotazů

 • Obecné Více informací

  Zde najdete nejběžnější dotazy a odpovědi k obecným otázkám služby jako je fakturace, změny a zrušení služby apod. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • Faxování Více informací

  Zde najdete nejběžnější dotazy a odpovědi k faxování. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • SMS Více informací

  Zde najdete nejběžnější dotazy k možnosti odesílat SMS. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • Pošta Více informací

  Zde najdete nejběžnější dotazy a odpovědi k odesílání pošty (dopisů). Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

Reference

 • "AVIA, Železárny Veselí, Vojenské lesy a statky ČR, ArcelorMittal Distribution, Kraft Foods, OK OIL Plzeň, United Brands”

  vybraní zákazníci, služba FAX.cz a FAX.sk

Zcela zdarma Odeslat zkušební zprávuCtíme vaše soukromí

Objednejte bez rizika na 30 dní TEST