Výběr jazyka:

Obecné

Zde najdete nejběžnější dotazy a odpovědi k obecným otázkám služby jako je fakturace, změny a zrušení služby apod. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • Je možné si službu předem vyzkoušet?

  Ano, každý kdo si službu objedná, se může do 30 dnů od objednávky služby rozhodnout, že ji chce bez udání důvodu zrušit. Můžete si tak službu velmi detailně otestovat a zjistit si jestli Vám vyhovuje. Pokud se službou nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete ji během 30 dnů zrušit bez výpovědní lhůty. Pokud zjistíte, že něco funguje jinak než je na stránkách uvedeno, garantujeme vrácení všech peněz.

 • Za jak dlouho po objednání služby mohou začít faxovat?

  Jakmile vyplníte objednávku služby, je nutné zaplatit 1 měsíční nebo roční předplatné s bonusem. To můžete uhradit buď bankovním převodem a nebo platební kartou. Ihned jakmile obdržíme tuto platbu, zašleme Vám potvrzující e-mail o aktivaci služby a službu můžete ihned používat. Aktivace služby probíhá jen v pracovní dny v pracovní dobu. V případě, že máte možnost zaplatit z Raiffeisenbanky (eBanka) a nebo platební kartou, která umožňuje platbu po Internetu, obdržíme platbu nejrychleji.

 • Jak mohu za službu platit?

  Za služby je možné platit na bankovní účet a nebo inkasem. Můžete si také službu předplatit a dokud pak nevyčerpáte předplacenou částku nebudete dostávat žádné faktury k úhradě. Je také možné individuálně dohodnout, že Vám faktury nebudou zasílány, dokud částka k úhradě nedosáhne určité částky.

 • Kdy a jak dostanu fakturu?

  Faktury se vystavují automaticky v pravidelnýh cyklech vždy mezi 3.-14. dnem následujícího kalendářního měsíce. Faktura je standardně zasílána e-mailem na fakturační e-mail zadaný při objednávce. Faktura zaslaná e-mailem splňuje veškeré daňové náležitosti. Za příplatek je možné si objednat zasílání faktur standardní poštou. Ceny najdete v ceníku.

 • Co všechno obsahuje detailní výpis?

  Detailní výpis obsahuje veškeré placené i neplacené faxy, datum a čas odeslání faxu, číslo příjemce, délku faxování a cenu za fax. U příjatého faxu zobrazuje i odesílatele faxu, pokud je znám. Dále detailní výpis obsahuje měsíční poplatky za celou firmu i za jednotlivé emaily. Detailní výpisy je možné objednat přímo při objednání služby a nebo následně kdykoliv emailem. Cenu za detailní výpis najdete v ceníku.

 • Platí se nějaký aktivační poplatek?

  Za aktivaci služby FAX.cz se naplatí žádný aktivační poplatek. Konkrétní ceny nalezenete v ceníku.

 • Jak postupovat, když chci službu zrušit a budu za to platit?

  Pokud chcete službu zrušit, stačí nám o tom dát vědět. Za zrušení služby se neplatí žádný poplatek. Výpověď je třeba podat emailem. Výpovědní lhůta je měsíční a počíná běžet od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byla výpověď doručena.

Přidat dotaz
Reference

 • "Každopádně se jedná o povedenou formu moderního oživení letité služby faxování, jež si říká o vyzkoušení”

  Ondřej Bitto, časopis Computer

Zcela zdarma Odeslat zkušební zprávuCtíme vaše soukromí

Objednejte bez rizika na 30 dní TEST