Výběr jazyka:

SMS

Zde najdete nejběžnější dotazy k možnosti odesílat SMS. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • Z jakého čísla se SMS odesílají?

  Po aktivaci služby si můžete nastavit vlastní telefonní číslo, z kterého budou chodit Vaše SMS. Příjemce zprávy tak nepozná, že posílate zprávy z počítače a nikoliv mobilu a na Vaši SMS Vám může normálně odpovědět. Odpověď přijde na Váš mobil. Z bezpečnostních důvodů umožňujeme nastavit pouze číslo, které je opravdu Vaše (musíte nám z něj být schopni zaslat kontrolní SMS). Jako odesílatele je také možné nastavit kromě čísla text.

 • Jakým způsobem mohu SMS odesílat?

  Kdykoliv chcete odeslat SMS, máte na výběr ze 3 možností: 1) přes web 2) e-mailem 3) přes speciální program na SMS, který od nás získáte zdarma. Ve všech případěch dostáváte doručenky o odeslání SMS, můžete si vytvářet svůj adresář pro pravidelné uživatele, máte možnost odesílat SMSky hromadně apod.

 • Mohu odesílat SMSky přes Vaší službu přímo i z mého mobilu?

  Pokud vlastníte nějaký telefon, který umí odesílat e-maily, budete moci takto jednoduše i odesílat SMSky přes naší službu i z Vašeho mobilu, aniž byste si museli do Vašeho mobilu cokoliv instalovat.. Stačí využít služby pro odesílání SMS e-mailem.

 • Jak funguje odesílání SMS z e-mailu?

  Je to velmi jednoduché, nemusíte nic instalovat, cokoliv měnit a ihned můžete posílat SMSky stejně jednoduše jako posílate e-mail. E-mail odešlete na SMScislo@sms.fax.cz (příjemce je možné mít předem takto uloženého v adresáři), do předmětu e-mailu vložíte SMS zprávu, a do těla e-mailu Vaše heslo pro službu. Jakmile e-mail odešlete, SMSka bude doručena příjemci a Vám přijde zpět potvrzení o odeslání/doručení SMS. Příjemci dojde SMS stejně jako kdyby jste SMSku posílali z mobilu, bude tedy na ni moci i odpovědět a takováto odpověď Vám přijde zpátky na Váš mobil. E-mail, který chcete takto použít pro odesílání SMS musí být u nas předem registrován pro službu SMS.

 • Mohu si nastavit odeslání SMS tak, aby byla automaticky odeslána v konkrétní čas?

  Ano, pokud odesíláte SMS přes web, máte možnost nastavit si, že konkretně zadaná SMS nemá být odeslána ihned, ale až v konkrétní dobu podle Vašeho zadání. Toto je velmi výhodné zejména pro hromadné odesílání SMS.

 • Jak mohu využít Vaší služby k tomu, abych mohl odesílat SMSky přímo ze své firemní aplikace?

  Je to velmi jednoduché, pokud Vaše aplikace umí odesílat e-maily, můžete ji jednoduše přenastavit tak, že bude odesílat SMSky emailem ve správném formátu a náš systém již zajistí odeslání. V případě potřebnosti Vám také můžeme zpřístupnit API rozhraní pro komfortnější odesílání z Vaší aplikace.

 • K čemu je možné vlastně službu SMS použít?

  Uplatnění služby je velmi široké. Ideální je nejen pro jednotlivé odesílání SMS, ale zejména vhodné je službu využít pro například hromadné zasílání informací Vašim kolegům a partnerům, rozesílání upomínek a připomínání schůzek apod. Vše je přitom možné automatizovat. Výhody SMS jsou zřejmé, příjemce obdrží SMSku ihned a většinou ji rovnou přečte a může ihned reagovat.

Přidat dotaz
Reference

 • "Každopádně se jedná o povedenou formu moderního oživení letité služby faxování, jež si říká o vyzkoušení”

  Ondřej Bitto, časopis Computer

Zcela zdarma Odeslat zkušební zprávuCtíme vaše soukromí

Objednejte bez rizika na 30 dní TEST